kandydatów

Etat Specjalista do spraw zamówień publicznych

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Specjalista do spraw zamówień publicznych
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/22/5953
OBOWIĄZKI:

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ GUP. Zapoznanie się z regulaminem organizacyjnym obowiązującymi w Gdańskie Autobusy i Tramwaje. Obsługa kancelaryjno-biurowa w zakresie przyjmowania korespondencji, prowadzenia dokumentacji postępowania, przygotowywania pism, wysyłki korespondencji. Wsparcie administracyjne etatowych pracowników Spółki. Weryfikacja dokumentacji pod kątem kompletności. Przygotowywanie projektów pism wewnętrznych i korespondencji z Wykonawcami. Prowadzenie dziennika korespondencji. Prowadzenie rejestrów umów oraz postępowań. Opracowywanie jednolitych tekstów dokumentów wewnętrznych działu. Zapoznanie się z ustawą Prawo zamówień publicznych oraz z praktycznym wykorzystaniem w procesie prowadzenia postępowań.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, ekonomiczne

Wymagania inne:

dyskrecja, wysoka kultura osobista, otwartość komunikatywność, proaktywne podejście do wyonywanych zadań oraz samodzielność, mile widziana znajomość narzędzi pakietu Office.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy