kandydatów

Etat Inżynier sprzedaży

Firma: FIGEL Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 7185684, z dnia 2022-06-23

FIGEL Sp. z o. o. jest przedstawicielem krajowych i zagranicznych firm, będących liderami technologii spawania i jednocześnie producentem sprzętu spawalniczego. Specjalizujemy się w bezpośredniej obsłudze dużych i średnich firm. W skład naszego doświadczonego zespołu wchodzą inżynierowie spawalnicy. Pracujemy zgodnie z systemem zarządzania jakością opartym na normie ISO 9001. Jesteśmy firmą z 70-letnim doświadczeniem.

Inżynier sprzedaży

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

Do zadań Inżyniera sprzedaży należy:

  • rozwój oferty w zakresie nowych technologii
  • utrzymywanie stałych relacji z klientem
  • przygotowanie ofert handlowych
  • praca w terenie, praca z domu oraz w oddziale

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • doświadczenie w sprzedaży
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń - podstawa + premia zależna od wyników pracy
  • szkolenia branżowe
  • samochód, telefon, laptop służbowy
  • umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt
  • zdrowotne ubezpieczenie grupowe
  • kartę fitsport