kandydatów

Etat Inspektor / Specjalista ds. Płac

Firma: COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

COPERNICUS Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.
Poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Inspektor / Specjalista ds. Płac
Miejsce pracy: Gdańsk
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe oraz program PPK realizowane przez PZU S.A.
  • Atrakcyjny pakiet dodatków pozapłacowych - ZFŚS ("wczasy pod gruszą", świadczenia świąteczne, zapomogi celowe, pomoc na cele mieszkaniowe - pożyczka remontowa)
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w warunkach dużego podmiotu leczniczego
Podstawowe zadania na stanowisku:
  • Kompleksowe prowadzenie bieżącej ewidencji i dokumentacji płacowej
  • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników i należności zleceniobiorców – sporządzenie list płac i innych dokumentów płacowych
  • Rozliczanie zwolnień lekarskich
  • Przygotowywanie deklaracji PIT-11 dla osób zwolnionych i pracowników
  • Przygotowywanie raportów w programie Płatnik
  • Rozliczanie czasu pracy
  • Tworzenie raportów oraz zestawień płacowych na potrzeby Zarządu Spółki,
  • Wprowadzanie oraz aktualizacja danych w programie kadrowo-płacowym
  • Przygotowanie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach
  • Przygotowywanie druków Rp-7
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie zgodne z profilem stanowiska
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na w/wym. stanowisku
  • Praktyczna znajomość Prawa Pracy
  • Znajomość programu Płatnik
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 22 grudnia 2021 r. od oferentów oczekujemy dopełnienia obowiązku szczepień przeciwko Covid-19