Etat Starszy Referent / Młodszy Specjalista / Specjalista / Starszy Specjalista / Główny Specjalista w Dz

Firma: Centrala NFZ miejsce pracy: Gdańsk

Starszy Referent/Młodszy Specjalista/Specjalista/ Starszy Specjalista/Główny Specjalista
w Dziale Realizacji Kontroli
w Terenowym Wydziale Kontroli XI w Gdańsku

w Departamencie Kontroli (lekarz)

Numer ogłoszenia: DK/22/103

Miejsce pracy: Gdańsk lub Słupsk

1 etat / umowa o pracę

Termin składania ofert: 21.06.2022 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:
  • ocena weryfikowanej w trakcie kontroli i czynności sprawdzających dokumentacji medycznej;
  • współpraca z kontrolerami.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie: wyższe - lekarz
  • na stanowisko starszego referenta: doświadczenie zawodowe nie jest wymagane;
  • na stanowisko młodszego specjalisty: minimum rok pracy zawodowej;
  • na stanowisko specjalisty: minimum 3 lata pracy zawodowe;
  • na stanowisko starszego specjalisty: minimum 4 lata pracy zawodowej;
  • na stanowisko głównego specjalisty: minimum 5 lat pracy zawodowej.

Wymagania dodatkowe:

  • posiadanie obywatelstwa polskiego;
  • posiadanie zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych;
  • niekaralność za popełnione z winy umyślnej przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w podmiotach leczniczych;
  • znajomość Działu IIIA ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 roku o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (t. j. Dz. U. z 2021 r. poz. 1285 z późn. zm.);
  • znajomość rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 6 kwietnia 2020 r. w sprawie rodzajów, zakresu i wzorów dokumentacji medycznej oraz sposobu jej przetwarzania (Dz. U. z 2020 r. poz. 666 z późn. zm.);
  • umiejętność argumentowania, formułowania wniosków na podstawie analizy dokumentacji;
  • komunikatywność;
  • umiejętność pracy w zespole.

Wymagane dokumenty:

  • CV;
  • podpisany kwestionariusz osobowy;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenia (potwierdzone zaświadczeniem) lub prowadzenia działalności gospodarczej;
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi;
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów).

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

ZAPRASZAMY

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dostępni pod adresem e-mail: rekrutacja@nfz.gov.pl