kandydatów

Etat Serwisant wewnętrznych instalacji HVAC i sanitarnych

Firma: ENERGOSPEC miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 7102740, z dnia 2022-06-03

ENERGOSPEC INSTALACJE działa na rynku od 1997 roku. Intensywny rozwój nastąpił w 2003 roku. Działalność ukierunkowana została na kompleksowe wykonawstwo wewnętrznych instalacji sanitarnych, mechanicznych oraz przyłączy wodno-kanalizacyjnych. Rozpoczęto realizację instalacji w obiektach handlowych oraz biurowych. Kolejne lata związane są z ciągłym rozwojem oraz umacnianiem pozycji na rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy wyjątkowo uzdolnionych kandydatów na stanowisko:

Serwisant wewnętrznych instalacji HVAC i sanitarnych

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • obsługa zgłoszeń gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych
  • wykonywanie usług serwisowych
  • uruchomienia instalacji oraz urządzeń
  • ewidencjonowanie elektronarzędzi oraz maszyn
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość branży instalacji wewnętrznych sanitarnych oraz HVAC w zakresie obiektów komercyjnych
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych, schematów elektrycznych, zmysł techniczny, dociekliwość, „złota rączka”, chęć rozwoju zawodowego
  • dbanie o wizerunek firmy
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia F-Gaz, uprawnienia SEP

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • auto służbowe
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • swoboda w budowaniu zaplecza narzędziowego
  • możliwość odbywania szkoleń, zdobywanie uprawnień
  • udział w ciekawych projektach
  • pakiet socjalny (Multisport, prywatna opieka medyczna)