Etat Rekruter/specjalista ds. pozyskiwania talentów (talent advisor/recruiter)

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Rekruter/specjalista ds. pozyskiwania talentów (talent advisor/recruiter)
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/22/3329
OBOWIĄZKI:

Partnerstwo z grupami biznesowymi firmy Intel poprzez dostarczanie ekspertyz rekrutacyjnych w celu znalezienia, przyciągnięcia i zatrudnienia najlepszych talentów potrzebnych firmie Intel do wspierania rozwoju technologii i roadmap produktów. Wnoszenie do zespołu wiedzy biznesowej i wglądu w dane dotyczące rynku pracy oraz znajomość puli talentów. Opracowywanie planów i strategii pozyskiwania talentów w celu spełnienia nie tylko bieżących wymagań, ale także wspierania długoterminowych potrzeb biznesowych firmy Intel w zakresie talentów. Wykorzystanie wiedzy na temat talentów, zrozumienie planów pozyskiwania talentów (TAP), modelu biznesowego, działalności operacyjnej, pozycji konkurencyjnej i produktów grupy biznesowej w celu zidentyfikowania najlepszych specjalistów biznesowych oraz przedstawienie rekomendacji i wywarcie wpływu na zespół zatrudniający, kierownika lub wewnętrznych interesariuszy w zakresie planu pozyskiwania talentów. Tworzenie doświadczenia "WOW user experience" dla kandydatów poprzez bezpośrednie zaangażowanie i interakcję w całym cyklu życia rekrutacji. Tworzenie i wykorzystywanie sieci kontaktów z kandydatami w celu promowania ich w imieniu firmy Intel. Współpraca z zespołami ds. marketingu rekrutacyjnego i pozyskiwania pracowników w celu zaspokojenia przyszłych potrzeb i zwiększenia zasobów talentów. Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w zakresie rekrutacji, wyszukiwania, przyciągania i zatrudniania najlepszych talentów w odpowiedzi na stale zmieniające się potrzeby firmy Intel. Praca zdalna, wymaga sporadycznych wizyt w siedzibach firmy Intel, w zależności od potrzeb biznesowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

pasja do rekrutacji, doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań rekrutacyjnych (najlepiej w branży IT, R&D lub inżynieryjnej). Biegłe posługiwanie się biznesowym językiem angielskim. Dobra znajomość branży IT (umiejętności, trendy, konkurencja, itp.). Wiedza, jak skutecznie zarządzać i współpracować z interesariuszami. Elastyczność, umiejętność pracy w stale zmieniającym się środowisku. Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji. Biegła znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy