kandydatów

Etat Technical project manager (pm)

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Technical project manager (pm)
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/22/4378
OBOWIĄZKI:

Współpraca z zespołem walidacyjnym w celu ustalenia działań testowych, oczekiwanego harmonogramu i planowanego zakresu prac dla komponentów pamięci masowej. Prowadzenie procesów zwinnych dla wszystkich zespołów walidacji pamięci masowej (Kanban/Scrumban). Prowadzenie spotkań z członkami zespołu projektowego w celu wczesnej identyfikacji i rozwiązywania potencjalnych przeszkód i ryzyk. Śledzenie definicji zakresu i zmian w wydaniach w celu opracowania skutecznych planów czasowych przy zrównoważonym obciążeniu pracą zespołu. Identyfikowanie wszystkich rzeczywistych i potencjalnych interesariuszy zespołu oraz bycie jednym punktem kontaktowym dla wszystkich nietechnicznych zapytań kierowanych do zespołu. Zbieranie i analizowanie odpowiednich danych w celu tworzenia raportów z wykonania zadań przez zespół oraz reprezentowanie zespołu na różnych spotkaniach na poziomie programu; UWAGA: niektóre obowiązkowe spotkania obejmują uczestników z całego świata i odbywają się w późnych godzinach popołudniowych/wieczornych (strefa czasowa CET). Prowadzenie zespołu przez procesy korporacyjne i różne zobowiązania prawne dotyczące udanych wydań. Zarządzanie zależnościami - identyfikowanie, śledzenie i doprowadzanie do rozwiązania kwestii zależności między zespołami (np. zespołem walidacyjnym a operatorami laboratoriów/elektrowni wodnych lub zespołami programistów). Zarządzanie ryzykiem - identyfikacja i tworzenie listy ryzyk, podejmowanie kroków łagodzących (w tym informowanie interesariuszy) oraz tworzenie planów awaryjnych. Współpraca z zespołem i kierownictwem w zakresie planowania i ustalania budżetu oraz zakupów sprzętu do testowania.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

tytuł licencjata lub magistra w pokrewnej dziedzinie (telekomunikacja, informatyka, elektronika, zarządzanie). Udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu projektami. Doskonała znajomość formalnych metodologii zarządzania projektami. Umiejętność kierowania zespołami projektowymi różnej wielkości w całym cyklu życia projektu, od jego rozpoczęcia do zakończenia. Rozumienie zagadnień technicznych i nowych technologii oraz ich znaczenia dla rynku. Umiejętność zarządzania priorytetami i maksymalizacji wydajności. Umiejętność mówienia "NIE" zawsze, gdy jest to niezbędne dla powodzenia zespołu i/lub projektu. Doskonałe umiejętności organizacyjne, zarządzania projektami, analizy i komunikacji. Biegła znajomość programów do tworzenia prezentacji i arkuszy kalkulacyjnych. Certyfikat Project Management Professional (PMP) jest dodatkowym atutem. W firmie Intel pracownicy dzielą się sukcesami, korzystają z kompleksowych nagród i są inspirowani przez innowacyjne i integracyjne miejsce pracy.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy