Etat Specjalista ds. obsługi pracowników (employee services specialist)

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Specjalista ds. obsługi pracowników (employee services specialist)
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/22/3328
OBOWIĄZKI:

Realizacja określonych procesów biznesowych z zakresu HR w ramach Global Integrated Services (GIS). Bliska współpraca z innymi członkami organizacji w zakresie bieżących operacji oraz określania sposobów, w jakie GIS może poprawić procesy i doświadczenia klientów. Wykonywanie złożonych transakcji dotyczących danych kadrowych. Proaktywne monitorowanie i śledzenie wraz z menedżerem i/lub liderem ds. jakości wszelkie zmiany w zakresie ilości, złożoności, częstotliwości. Prowadzenie analizy przyczyn źródłowych, ograniczanie, rekomendacje i rozwiązywanie problemów jakościowych. Współpraca z Integratorami poprzez dostarczanie danych, kontekstu itp. w przypadku wszczęcia dochodzenia w odniesieniu do danego procesu/obszaru. Zapewnienie doskonałej obsługi w ramach celów i standardów określonych przez dany obszar, wykonywanie kontroli wdrożonych w celu zapewnienia jakości w codziennej pracy. Koordynacja pracy wykonywanej przez dostawców (background screening, imigracja, kontrakty). Hybrydowy model pracy, który umożliwia pracownikom dzielenie czasu pracy pomiędzy pracę na miejscu w przydzielonej lokalizacji firmy Intel i poza nią.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

wysoki poziom dyscypliny i jakości w codziennej pracy. Wysoki poziom dbałości o szczegóły, zorientowanie na klienta i wyniki, silne umiejętności rozwiązywania problemów, proaktywna postawa poprzez poszukiwanie nowych możliwości, stosowanie badań i rozwijanie umiejętności w celu znalezienia przyczyn źródłowych i/lub ulepszeń, dobre umiejętności zarządzania interesariuszami. Dyplom licencjata w dziedzinie administracji biznesowej, zasobów ludzkich lub pokrewnej. Ponad 1 rok doświadczenia w pracy w dziale kadr lub na stanowiskach administracyjnych, doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Mile widziane: biegła znajomość programów Outlook, PowerPoint, Word i OneNote, zaawansowana znajomość programu Excel. Doświadczenie w zarządzaniu procesami biznesowymi (BPM) będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy