kandydatów

Etat Kelner

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Kelner
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/22/4568
OBOWIĄZKI:

Witanie gości, przyjmowanie zamówień, serwowanie dań zgodnie z zamówieniami. Obsługa kelnerska podczas śniadań, obiadokolacji, serwisu a la carte i konferencji, dbanie o czystość i schludność restauracji, zapewnianie mise en place we wszystkich sekcjach restauracji i zaplecza, przestrzeganie standardów i procedur w celu zapewnienia terminowej, dokładnej i przyjaznej obsługi. Praca od poniedziałku do niedzieli, zgodnie z ustalonym grafikiem.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

apetyt na dostarczanie najwyższej klasy usług i pasji do wszystkiego co związane z gastronomią, umiejętność znajdowania kreatywnych rozwiązań, zaangażowanie, optymizm, nastawienie zorientowane na "nie ma rzeczy niemożliwych". Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy samodzielnej jak i pracy w zespole. Elastyczność w związku z godzinami pracy (system zmianowy). Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie w branży hotelarskiej. W przypadku cudzoziemców dodatkowo wymagana jest znajomość języka polskiego na poziomie podstawowym (A2).

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy