kandydatów

Etat Inżynier Systemowy – Administrator

Firma: NGE Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Firma NGE Polska Sp. z o.o. jest integratorem systemów informatycznych, który ciągle rozwija swoje kompetencje i zwiększa zakres technologii, którymi się zajmuje. Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań dostosowanych do specyfikacji Klienta i dających mu najlepsze szanse na rozwój.

Swoją działalność skupiamy w dwóch głównych obszarach: systemy do bezpiecznej transmisji oraz systemy do przetwarzania i przechowywania danych. Firma realizuje projekty począwszy od etapu konsultacji i określenia potrzeb Klienta, poprzez dostawy i usługi wdrożeniowe, aż do usług serwisowych i utrzymaniowych.

NGE Polska bardzo dba o odpowiedni dobór partnerów technologicznych; staramy się oferować produkty wiodących firm na świecie oraz konsekwentnie budować kompetencje w zakresie stosowania najnowocześniejszych technologii.

Inżynier Systemowy – Administrator
Miejsce pracy: Gdańsk
Zadania:
  • Inżynier Systemowy/Administrator zajmuje się administracją systemów IT działających w NGE Polska oraz opiekuje się infrastrukturą firmy
  • Osoba zatrudniona na stanowisku Inżyniera w NGE Polska, współtworzy projekty realizowane w oparciu o wiodące rozwiązania teleinformatyczne. Aplikując masz niepowtarzalną szansę na rozwój swoich umiejętności w zakresie nowych technologii oraz na nabycie doświadczenia przy realizacji interesujących projektów.
  • Będąc w naszym zespole zyskujesz możliwość aktywnego uczestnictwa we wszystkich etapach rozwoju projektów: począwszy od pomysłu, doboru rozwiązania, poprzez wdrożenie, tworzenie dokumentacji, po utrzymanie.
  • Inżynier w NGE Polska na co dzień współpracuje z Pionem Handlowym; wykorzystując swoją wiedzę techniczną, wspiera procesy sprzedaży z zakresie oferowanych produktów i rozwiązań
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w obszarze administracji, zarządzania oraz konfiguracji infrastruktury informatycznej
  • Bardzo dobra znajomość środowisk MS Windows (m.in. AD, Exchange) oraz Linux, na poziomie administratorskim
  • Umiejętność programowania z wykorzystaniem PHP oraz znajomość SQL
  • Doświadczenie w projektach wdrożeniowych z zakresu serwerów, macierzy i wirtualizacji
  • Wiedza praktyczna z zakresu monitorowania infrastruktury (m.in. Zabbix, Cacti, LibreNMS)
  • Znajomość w zakresie utrzymywania rozwiązań centralnych kopii bezpieczeństwa (backup)
  • Znajomość technologii sieciowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Nasze najśmielsze oczekiwania:
  • Znajomość systemów wirtualizacji – VMware (vSphere, NSX), Hyper-V
  • Umiejętności zarządzania usługami Microsoft 365 (Exchange, SharePoint, OneDrive, Azure Active Directory)
Oferujemy:
  • Ciekawą i stabilną pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia, umiejętności i zaangażowania
  • Dynamiczny rozwój zawodowy, możliwość poszerzania wiedzy i kwalifikacji oraz zdobywanie cenionych w branży certyfikatów
  • Dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych
  • Udział w interesujących projektach
  • Uczestnictwo w konferencjach, szkoleniach i warsztatach specjalistycznych
  • Dostęp do Medicover Sport
  • Pakiet Medyczny
  • Pyszną kawę (aktualnie z palarni w Białymstoku)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 15-05-2022
Wyświetleń: 102