kandydatów

Etat Asystent ds. administracyjnych

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Asystent ds. administracyjnych
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/22/4365
OBOWIĄZKI:

Zarządzanie kalendarzem, ze zmieniającymi się priorytetami i terminami, rezerwowanie złożonych podróży krajowych /międzynarodowych, zarządzanie szczegółami podróży, takimi jak wizy, listy powitalne i zarządzanie wydatkami. Ocenianie znaczenia rozmowy telefonicznej, wiadomości e-mail lub dokumentu i podejmowanie odpowiednich działań w celu zaangażowania właściwych stron. Wykazanie się dużą dokładnością i dbałością o szczegóły, przy jednoczesnym podejmowaniu inicjatywy w zakresie zarządzania logistyką działu/dywizji, np. utrzymywanie schematów organizacyjnych dywizji, list dystrybucyjnych telefonów i potrzeb logistycznych dywizji. Praca z wszystkimi narzędziami firmy Microsoft, narzędziami firmy Intel, systemami zakupowymi i finansowymi. Zarządzanie listą zamówień zespołowych, śledzenie statusu zamówień i faktur w celu zapewnienia dokładności wydatków. Wspieranie administracji biurowej w zakresie zadań powiązanych (zamawianie materiałów biurowych, zamówienia żywności, potrzeby lokalowe). Pomoc w koordynowaniu działań w ramach organizacji, wydarzeń, konferencji, spotkań F2F; planowanie i organizowanie spotkań i wyjazdów, przygotowywanie agend, koordynowanie wszystkich działań logistycznych. Dodatkowe obowiązki, takie jak zarządzanie projektami taktycznymi, ogólne obowiązki administracyjne, takie jak zamawianie materiałów, koordynacja CR, generowanie not wysyłkowych itp. Bliska współpraca z innymi administratorami wyższego szczebla i kierownictwa w celu ułatwienia terminowego i dokładnego planowania.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Zdolność do pracy wielozadaniowej. Umiejętność pracy z narzędziami MS Office oraz narzędziami Intel. Umiejętność ustalania priorytetów zadań i informacji w celu zaangażowania niezbędnych stron. Dokładność i dbałość o szczegóły. Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Proaktywność, samodzielność, komunikatywność i zorganizowanie. Świetna praca zespołowa. W firmie Intel pracownicy dzielą się sukcesami, korzystają z kompleksowych nagród i są inspirowani przez innowacyjne i integracyjne miejsce pracy.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy