Etat Kosztorysant instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Firma: CONNTHINK miejsce pracy: Gdańsk

ConnThink to wysoko wykwalifikowana firma elektroinstalacyjna, którą tworzy grupa ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Łączymy potrzeby naszych klientów z najlepszymi dostępnymi rozwiązaniami technicznymi. Zapewniamy profesjonalizm i kreatywne podejście niezbędne dla wypracowania nowoczesnych zindywidualizowanych rozwiązań dopasowanych do oczekiwań współczesnych firm. Wykonujemy prace dla potrzeb budownictwa mieszkaniowego, obiektów magazynowych, przemysłowych, biurowych, handlowych a także centrów logistycznych i obiektów użyteczności publicznej.

Kosztorysant instalacji elektrycznych i teletechnicznych
Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków:
  • analizowanie dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych oraz SIWZ
  • przedmiarowanie robót na podstawie otrzymanych projektów instalacji elektrycznych
  • przygotowywanie kosztorysów instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • poszukiwanie rozwiązań zastępczych
  • optymalizacja przyjętych rozwiązań
  • współpraca z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego przygotowania wycen
  • budowanie bazy podwykonawców, dostawców, projektantów
Nasze wymagania:
  • znajomość zasad kosztorysowania
  • znajomość programów: AutoCAD, MS Office (Excel)
  • doświadczenie w zakresie wyceny robót elektrycznych
  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność, zaangażowanie, chęć do rozwoju
  • znajomość oprogramowania do kosztorysowania
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie (współpraca długofalowa),
  • podnoszenie kompetencji poprzez szkolenia, konferencje, kursy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • umowę o pracę
  • możliwości rozwoju oraz awansu w firmie tworzonej przez ludzi z pasją.