kandydatów

Etat Asystent / Asystentka ds. kadr i płac

Firma: Sitel Polska Sp. Z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Od 2004 Sitel Polska w Warszawie aktywnie dostarcza wielojęzyczne usługi dla znanych międzynarodowych korporacji i klientów. Dzięki otwartej i szczerej współpracy, obsłudze na najwyższym światowym poziomie oraz doświadczeniu naszych pracowników nasi klienci zawsze odnoszą sukces.

Szukamy osoby na stanowisko:

Asystent / Asystentka ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:

  • Wsparcie zespołu w obsłudze kadrowo-płacowej pracowników,
  • Wprowadzanie danych do systemu,
  • Udzielanie odpowiedzi na pytania pracowników.

Wymagania:

  • Chęć rozwoju zawodowego na stanowisku w obszarze kadr i płac,
  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • Dobra znajomość Excela,
  • Znajomość programu ADP będzie dodatkowym atutem,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu i utrzymywania relacji,
  • Umiejętność analitycznego, logicznego myślenia i oceny faktów,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność.

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym biurze,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • Dynamiczną, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku.
W dokumentach prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182), prowadzonych przez Sitel Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 7. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. "Złożenie aplikacji oznacza zgodę aplikującego na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji zgonie z globalną polityką prywatności Sitel Worlwide Corporation (dostępnej na stronie www.sitel.com).