kandydatów

Etat Elektryk

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 6922833, z dnia 2022-04-27

Klient portalu Praca.pl

Elektryk

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem Nasza Firma poszukuje osoby na stanowisko Elektryk. Praca na terenie Trójmiasta i okolic w domach naszych Klientów. Praca przy drobnych naprawach elektrycznych.Mile widziane także umiejętności drobnych napraw wykonywanych u naszych Klientów typu Złota Rączka.

Wymagania

  • Ważne uprawnienia elektryczne
  • Prawo jazdy
  • Punktualność, sumienność, uczciwość
  • Chęć do pracy i rozwoju

Oferujemy

  • Pracę w miłej atmosferze
  • Bardzo dobre zarobki
  • Praca lekka i przyjemna, nie monotonna
  • Możliwość podwyżki
  • Premie świąteczne