Etat Specjalista / Specjalistka ds. SEM / Performance Marketing​

Firma: Gemini Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Dołącz do grona specjalistów e-commerce jednego z największych sklepów internetowych w Polsce! Miej realny wpływ na budowę widoczności organicznej oraz efektywność kampanii marketingowych.

Specjalista / Specjalistka ds. SEM / Performance Marketing​
Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje zadania:
  • Współtworzenie i realizacja strategii pozyskiwania ruchu (SEO, SEM, Social Media)
  • Współpraca z zewnętrznymi agencjami (analiza wytycznych, raportowanie istotnych zmian i zdarzeń) oraz weryfikacja ich działań
  • Prowadzenie kampanii performance: Google Ads, Google Shopping, Facebook ads
  • Tworzenie raportów widoczności oraz ruchu
  • Monitorowanie wyników kampanii oraz ich optymalizacja
  • Poszukiwania nowych źródeł pozyskiwania użytkowników w kanałach płatnych
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji strategii pozyskiwania ruchu na stronie
  • Nadzorowanie zmian technicznych dot. SEO i SEM w serwisie
Twoje doświadczenie i umiejętności:
  • 2 lata doświadczenia popartego sukcesami na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Google (Google Ads, Google Analytics, Google Search Console)
  • Bardzo dobra znajomość Facebook Ads
  • Dobra znajomość narzędzi SEO (Screaming Frog, Semstorm, Senuto, Ahrefs, Surfer SEO)
  • Wiedza z obszaru digital marketing
  • Znajomość technicznych aspektów optymalizacji serwisów e-commerce pod kątem wyszukiwarek internetowych
  • Kreatywność i dbałość o szczegóły
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość Google Tag Manager, Google Data Studio, HTML, WordPress oraz platform e-commerce
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • realny wkład w budowanie największej Apteki Internetowej w Polsce,
  • pracę na samodzielnym stanowisku,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie, program poleceń pracowniczych,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji.
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.