kandydatów

Etat Księgowy/a

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Księgowy/a
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/22/3614
OBOWIĄZKI:

Wprowadzanie operacji gospodarczych do systemu tj. faktur kosztowych, sprzedaży i zakupu. Bieżącą analizę i uzgadnianie zapisów na kontach księgowych. Księgowanie faktur dotyczących importu usług i rozliczenia wewnątrzwspólnotowe. Rozliczanie RMK, samodzielne sporządzanie sprawozdań dla GUS, wsparcie w czynnościach zamknięcia miesiąca i kwartału. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-13.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i ustawy o CIT, VAT i ordynacji podatkowej, praktyczna znajomość obsługi programów księgowych i magazynowo- handlowych (mile widziane: Rewizor i Subiekt GT), umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i dokładność.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 219 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy