kandydatów

Etat Inżynier ds. odnawialnych źródeł energii

Firma: Pro-eco Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 6848661, z dnia 2022-04-13

Firma powstała w roku 2015 i od tego czasu głównym przedmiotem działalności jest kompleksowe projektowanie i wykonywanie instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła.

Inżynier ds. odnawialnych źródeł energii

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • sporządzanie zamówień komponentów do realizowanych inwestycji;
  • sporządzanie ofert techniczno-handlowych;
  • realizacja powierzonych celów;
  • przygotowywanie i obsługa zgłoszeń mikroinstalacji do OSD;
  • ocena techniczna rozwiązań i analiza projektów
  • analiza rynku OZE;
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • dobra organizacja pracy;
  • determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów;
  • mile widziana znajomość specyfiki branży fotowoltaicznej.

Oferujemy

  • pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • szkolenia;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne zarobki oraz system premiowy.