kandydatów

Etat Pracownik Informacji Turystycznej

Firma: Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 6830376, z dnia 2022-04-08

Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna

Poszukujemy dwóch osób do pracy na stanowisku: Pracownik Informacji Turystycznej w Pomorskim Centrum Informacji Turystycznej. Zatrudnione osoby podejmą pracę w Bramie Wyżynnej, zlokalizowanej w reprezentacyjnej części Gdańska.

Szukamy osoby na stałe na pełen etat oraz do pracy sezonowej (od maja do września) na umowę zlecenie.

Pracownik Informacji Turystycznej

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • obsługa klienta, udzielanie informacji turystycznych o Województwie Pomorskim (bezpośrednio, telefonicznie, mailowo)
  • sprzedaż pamiątek, wydawnictw, kart turysty, wycieczek
  • obsługa sklepu internetowego
  • praca przy Zintegrowanym Systemie Informacji Turystycznej Województwa Pomorskiego
  • współpraca z branżą turystyczną

Wymagania

  • biegłej znajomości j. angielskiego i drugiego j. obcego na poziomie min. komunikatywnym
  • znajomość oferty turystycznej Trójmiasta i regionu pomorskiego
  • umiejętności sprzedażowych
  • doświadczenia w obsłudze klienta (praktyka w branży turystycznej będzie dużym atutem)
  • umiejętności redagowania tekstów w języku polskim i obcym
  • znajomości obsługi komputera, urządzeń biurowych i kasowych
  • dobrej organizacji pracy
  • wysokiej kultury osobistej, otwartości i komunikatywności
  • dyspozycyjności
  • gotowości na pracę w wybrane weekendy i dni świąteczne

Mile widziane:

  • znajomość dodatkowych języków obcych
  • osoby, które ukończyły studia lub studiujące na kierunku tj. Turystyka, Krajoznawstwo i turystyka historyczna, Gedanistyka, Niemcoznawstwo, Rosjoznawswo, Filologia germańska, Filologia rosyjska, itp.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub umowa zlecenie w okresie od maja do września
  • dodatek do pensji w formie premii w zależności od wartości sprzedanych towarów/usług
  • możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • możliwość uczestnictwa w wydarzeniach promujących Województwo Pomorskie
  • poznanie środowiska turystycznego Pomorza
  • pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-04-2022
Wyświetleń: 112