kandydatów

Etat Laborant / Laborantka

Firma: Gdańskie Młyny Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 6827670, z dnia 2022-04-08

Gdańskie Młyny są znanym i cenionym producentem przetworów zbożowych.

Cały zespół z pełną pasją i zaangażowaniem kontynuuje ponad 60-letnią tradycję, śledząc nowe trendy i wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy do naszego zespołu kandydata na stanowisko:

Laborant / Laborantka

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • Realizacja, prowadzenie odpowiednich badań, analiz zbóż i mąk, wg planu badań jakościowych obejmującego swym zakresem wszystkie produkowane wyroby, jak i towary w zakresie handlu jaki prowadzi firma.
  • Pomoc i współuczestniczenie w odpowiedniej klasyfikacji zbóż oraz w badaniu prawidłowości procesów dozowania i mieszania dodatków technologicznych.
  • Wykonywanie pełnej oceny jakości wszystkich partii gotowych produktów głównych i ubocznych w tym ocena jakości produkowanych mąk zgodnie z wymaganiami norm, specyfikacjami.
  • Ocena reologiczna mąk z produkcji zgodnie z tygodniowym planem badań/ specyfikacją wyrobów gotowych.
  • Ocena jakości i przydatności odpadów produkcyjnych przy udziale młynarza i magazyniera.
  • Kontrola procesów pakowania produktów w szczególności kontrola masy i prawidłowości oznaczeń opakowań, obecność zanieczyszczeń.
  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.
  • Wystawianie atestów jakościowych na wyroby.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe w zakresie badania żywności.
  • Doświadczenie zawodowe w branży spożywczej min.1 rok.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Zdolność kreowania warunków do efektywnej pracy.
  • Mile wdziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z system premiowym,
  • Świadczenia z ZFŚS ( m.in. dofinansowania do opieki nad dziećmi w żłobkach i przedszkolach, dofinansowania do wypoczynku, świadczenia świąteczne),
  • Prywatne ubezpieczenie PZU,
  • Pakiet medyczny,
  • Pakiet sportowy Multisport.