kandydatów

Etat Kierownik / Kierowniczka ds. systemów internetowych

Firma: Gemini Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Gemini jest dynamicznie rozwijającą się firmą, dla której nowoczesne technologie są jednym ze strategicznych filarów. W 2020 roku otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Digital Excellence Awards za udaną transformację cyfrową. W naszej organizacji kładziemy duży nacisk na kompetencje w obszarze cloud, headless commerce, data analytics, automatyzację testów i wdrożeń oraz zwinne metodyki projektowe.

Jako członek naszego zespołu będziesz miał możliwość współdecydowania o funkcjonalnościach i architekturze systemów, organizacji pracy oraz realizacji innowacyjnych Proof of Concepts.

Kierownik / Kierowniczka ds. systemów internetowych
Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje zadania:
  • Tworzenie strategii dla rozwoju technologicznego w zakresie systemów internetowych (e-commerce, PIM, CMS)
  • Budowanie prototypów systemów i weryfikowanie założeń (Proof of Concepts)
  • Zarządzanie standardami i cyklem rozwoju oprogramowania w obszarze systemów internetowych (Cloud CI/CD, Domain Driven Design, Headless Composable commerce)
  • Współpraca przy integracji z innymi systemami (ERP, BI, WMS)
  • Wsparcie informatyczne w zakresie poprawnego funkcjonowania systemów IT (2-ga i 3-cia linia wsparcia)
  • Współpraca przy budowaniu zwinnej kultury organizacyjnej i metodyk pracy (Agile, SCRUM)
  • Konsultacje i szkolenia dla pracowników
  • Zarządzanie i administracja zespołem ds. systemów internetowych (wyznaczanie celów, weryfikacja zadań, rozwój pracowników)
  • Zarządzanie relacją z zewnętrznymi software house (rozszerzenie zespołu in-house)
Twoje doświadczenie i umiejętności:
  • Wykształcenie wyższe
  • 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Praktyczna znajomość różnego typu systemów internetowych i możliwości ich wykorzystania
  • Znajomość najlepszych praktyk w zakresie architektury IT i rozwoju oprogramowania
  • Praktyczna znajomość metodyk Agile
  • Bardzo dobra umiejętność analitycznego myślenia oraz organizacji pracy (własnej i zespołu)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów
  • Benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie, atrakcyjny
  • Program poleceń pracowniczych
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Obecność trenera wewnętrznego
  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych lub soczewek kontaktowych,
  • komfortowe biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji
  • elastyczne podejście do pracy hybrydowej lub zdalnej
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.