kandydatów

Etat Pracownik produkcji

Firma: JK Polska sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 6804891, z dnia 2022-04-04

Opis firmy:

Firma JK Polska Sp. z o.o. jest polskim oddziałem szwedzkiej firmy JK Rostfria AB zajmującym się produkcją detali ze stali nierdzewnej. Na polskim rynku działamy od 2015 roku i obecnie jesteśmy na etapie dynamicznego rozwoju. Dysponujemy parkiem maszynowym związanym z obróbką CNC oraz szerokim zapleczem produkcyjnym w dziedzinie spawania i przetwarzania stali nierdzewnej.

STANOWISKO:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • Zadania związane z produkcją
  • Obsługa przecinarki taśmowej
  • Pakowanie detali do wysyłki
  • Szlifowanie
  • Montaż elementów
  • Wytrawianie elektrochemiczne spoin

Wymagania

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej w dziale produkcji
  • Znajomość rysunku technicznego - mile widziana
  • Duża samodzielność
  • Dbałość o detale i dokładność

Oferujemy

  • Dużą stabilność zatrudnienia
  • Możliwość współtworzenia rozwijającej się firmy
  • Umowę o pracę
  • Wsparcie we wdrożeniu