kandydatów

Etat Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma: SITEL Polska miejsce pracy: Gdańsk

Od 2004 Sitel Polska w Warszawie aktywnie dostarcza wielojęzyczne usługi dla znanych międzynarodowych korporacji i klientów. Dzięki otwartej i szczerej współpracy, obsłudze na najwyższym światowym poziomie oraz doświadczeniu naszych pracowników nasi klienci zawsze odnoszą sukces.

Szukamy kandydatakandydatki na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac
Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • obsługa kadrowo - płacowa spółki call center
  • przygotowanie i kontrolowanie poprawności naliczenia listy płac
  • prowadzenie i administrowanie PPK
  • rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych oraz rozliczenia z US, ZUS, Płatnik, ZUS PUE
  • obsługa PFRON

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 3 lata doświadczenia w dziale kadrowo - płacowym
  • bardzo dobra znajomość pakietu office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy pod presją czasu, dokładność i skrupulatność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową
  • dofinansowanie do wakacji, bony świąteczne
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dynamiczną, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • praca stacjonarna z możliwością pracy w trybie hybrydowym
W dokumentach prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182), prowadzonych przez Sitel Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 7. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. "Złożenie aplikacji oznacza zgodę aplikującego na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji zgonie z globalną polityką prywatności Sitel Worlwide Corporation (dostępnej na stronie www.sitel.com).