kandydatów

Etat Konsultant / Konsultantka ds. Sprzedaży

Firma: Wakacje.pl S.A. miejsce pracy: Gdańsk

Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Konsultant / Konsultantka ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Gdańsk
Twój zakres obowiązków
  • telefoniczna obsługa Klienta
  • sprzedaż produktów turystycznych
  • obsługa posprzedażowa wycieczek Klientów
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Nasze wymagania

Wystarczy Twoje zaangażowanie, sumienność, a przede wszystkim #ZROZUMIENIE KLIENTA, jeśli tak jak my kochasz podróże, a w pracy z ludźmi cenisz #SZCZEROŚĆ I OTWARTOŚĆ, masz minimum średnie wykształcenie, jesteś dyspozycyjny i gotowy do pracy w systemie zmianowym, a skuteczność to Twoje drugie imię?

Zapraszamy do naszego zespołu!

Wymagana biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy
  • umowę o pracę już od pierwszego dnia pracy (około 3000 PLN brutto);
  • pracę w systemie zmianowym od 7:30-23:30 – dzięki temu pogodzisz pracę ze studiami, życiem prywatnym itp.;
  • szkolenie trwające 10 dni roboczych (za czas spędzony na szkoleniu otrzymasz wynagrodzenie po przepracowaniu 150 godzin), podczas którego przekażemy Tobie całą naszą wiedzę z zakresu produktu, sprzedaży i systemów, na których pracujemy;
  • platformę benefitową, którą uruchamiamy od przyszłego roku! Sam/a będziesz decydował/a na co wykorzystasz środki! Multisport? Opieka medyczna, bilety do kina/teatru, vouchery do sklepów odzieżowych?;
  • Wellbeing - dbamy o Twój dobrostan psychofizyczny. Z nami masz dostęp do szkoleń rozwojowych, strefy mindspace, konsultacji psychologicznych zarówno w aspekcie rodzinnym i zawodowym oraz webinarów z dietetykami, trenerami fitness etc.
  • wynagrodzenie wynosi 19,70 zł brutto/h, co przy pełnym wymiarze godzin daje ponad 3300 PLN (trzy tysiące złotych brutto). Dodatkowo pracownicy otrzymują premię za sprzedaż. Średnia jej wartość to około 1300 – 1500 zł brutto miesięcznie w zależności od efektywności swojej pracy. Wszystko zależy od sezonu turystycznego i Twojego zaangażowania. Zasady systemu premiowego szczegółowo zaprezentujemy na szkoleniu;
  • Dział Sprzedaży Wakacje.pl Zaprasza! Sprawdź naszego FB i YT i zobacz, co kryje się pod hasłem #wakacjetomy
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • inicjatywy dobroczynne

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 30-03-2022
Wyświetleń: 177