kandydatów

Etat Mechanik maszyn i urządzeń

Firma: Muehlhan Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Muehlhan Polska Spółka z o.o.
Oddział Gdańsk
Miejsce Pracy: Gdańsk
POSZUKUJE: Mechanika maszyn i urządzeń

Mechanik maszyn i urządzeń
Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:
  • Obsługa pomp malarskich i inerty,
  • Obsługa kompresorów spalinowych i elektrycznych,
  • Obsługa i naprawa metaliz elektrycznych i gazowych,
  • Obsługa wież piaskarskich,
  • Obsługa urządzeń myjących do 2500bar,
  • Przygotowanie urządzeń do wykonania zlecenia na poszczególne Stocznie,
  • Dbanie o wizerunek i wygląd  urządzeń.

Oferujemy:
  • Atrakcyjne i terminowe wypłaty,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Zdobywanie doświadczenia,