kandydatów

Etat Senior Hardware Designer

Firma: Alatek Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 6752424, z dnia 2022-03-25

Firma Alatek (partner projektowy: firma Aldec, www.aldec.com) poszukuje osób na stanowisko Senior Hardware Designer w biurze w Gdańsku.

Senior Hardware Designer

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

Zakres działalności firmy:

  • zaawansowane rozwiązania software/hardware z zakresu Electronic Design Automation (EDA)
  • multiplatformowe aplikacje software’owe
  • akceleracja i emulacja sprzętowa projektów ASIC, FPGA, SoC z wykorzystaniem najnowszych układów FPGA (Xilinx, Altera, Microsemi)
  • systemy prototyping’owe oparte o najnowsze układy FPGA (Xilinx, Altera, Microsemi)

Wymagania

  • min. 5 letnie doświadczenie w projektowaniu kart elektronicznych (PCB)
  • bardzo dobra orientacja w zagadnieniach ogólno - elektronicznych oraz związanych z EMC
  • umiejętność tworzenia i analizowania schematów elektrycznych oraz schematów blokowych
  • znajomość narzędzi projektowych
  • umiejętność tworzenia opisów/dokumentacji technicznych
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • znajomość narzędzi projektowych Orcad/Allegro
  • znajomość technologii układów programowalnych FPGA
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • prace w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • możliwość awansu na stanowisko menadżerskie
  • bezpośredni kontakt z najnowszymi technologiami światowymi w dziedzinie informatyki i elektroniki,
  • zarobki adekwatne do osiągnięć i umiejętności
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-03-2022
Wyświetleń: 194