kandydatów

Etat Główna Księgowa / Główny Księgowy

Firma: My Capital sp zoo sp k miejsce pracy: Gdańsk

My Capital to Firma działająca od roku 2017 jako Centrum Usług Wspólnych. Świadczymy usługi dla naszych jednostek organizacyjnych. Obsługujemy trójmiejskie spółki związane z branżą produkcyjną, budowlaną, hotelarską.

W związku z intensywnym rozwojem Naszej Firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Główna Księgowa / Główny Księgowy
Miejsce pracy: Gdańsk
Twój zakres obowiązków:
  • księgowanie dokumentów kosztowych, przychodowych, WB, oraz ich weryfikacja pod względem rachunkowym, formalnym i podatkowym;
  • analiza zapisów w księgach oraz uzgadnianie i rozliczanie kont rozrachunkowych;
  • udział w uzgadnianiu podatków i opłat urzędowych;
  • uzgodnienie księgi głównej z rejestrami w programach pomocniczych;
  • udział sporządzanie JPK_VAT, VAT-UE oraz kalkulacji CIT;
  • udział w zamknięciu miesiąca oraz w badaniu SF;
  • prowadzenie rejestru środków trwałych, przeprowadzanie wycen i klasyfikacji;Nasze wymagania:
  • inne zadania zlecone przez przełożonego.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość lub pokrewne);
  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • praktyczne doświadczenie w zakresie pełnej księgowości;
  • znajomości ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych (VAT,CIT) i umiejętności stosowania przepisów w praktyce;
  • znajomość MS Excel;
  • zdolności analityczne oraz dbałość o szczegóły;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • dodatkowymi atutami będą: znajomość programu Optima oraz posiadanie certyfikatu Ministra Finansów, umiejętność rozliczania kontraktów długoterminowych.
To oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • po okresie próbnym bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • wiele możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • pracę w miłej atmosferze i dynamicznym środowisku;
  • ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 23-03-2022
Wyświetleń: 180