kandydatów

Etat Zarządca Nieruchomości

Firma: Litus Invest miejsce pracy: Gdańsk

Litus Invest Sp. o.o jest obecny na polskim rynku od 2006 roku. Spółka stawiała swoje pierwsze kroki w inwestycjach dla przemysłu. Od kilku lat nasze działania skupiają się na przedsięwzięciach o charakterze mieszkaniowym. Posiadamy duże zaplecze kadrowe i zasobowe, planujemy działania na nowych rynkach i w zakresie innowacyjnych usług.

Zarządca Nieruchomości
Miejsce pracy: Gdańsk
Twój zakres obowiązków
  • Zarządzanie obiektami mieszkalnymi/biurowymi/magazynowymi i współpraca z najemcami/właścicielami zarządzanych nieruchomości w tym:
  • tworzenie planów finansowych i budżetów oraz optymalizacja kosztów utrzymania nieruchomości
  • kontrola jakości prac wykonywanych przez podwykonawców realizowanych na terenie administrowanej nieruchomości
  • kontrola stanu technicznego obiektu oraz nadzór nad zlecanymi pracami konserwacyjno-naprawczymi
  • kontakt z właścicielami i użytkownikami nieruchomości
  • organizacja i prowadzenie zebrań Wspólnoty Mieszkaniowej
  • współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń
  • przekazywanie lokali, miejsc parkingowych
 Nasze wymagania
  • wykształcenie techniczne lub pokrewne będzie dodatkowym atutem
  • wysokie zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • prawo jazdy kat. B
  • biegła obsługa pakietu Microsoft Office
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji i kreatywność
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność planowania oraz ustalania priorytetów
  • j. angielski w stopniu dobrym
To oferujemy
  • umowę o pracę lub B2B/pełny etat
  • pracę z nowoczesnymi narzędziami i technologiami
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej na rynku pozycji
  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
  • możliwość rozwoju zawodowego
Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w CV następujących klauzul:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Zakłady Mięsne Nowak Spółka z ograniczonąodpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą 80-180 Gdańsk ul. Knyszyńska 16A/2 w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji. Rozumiem, że zgoda może być wycofana wdowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres siedziby Spółki.Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Zakłady Mięsne Nowak Spółka z ograniczona odpowiedzialnościąSpółka komandytowa z siedzibą w 80-180 Gdańsk ul. Knyszyńska 16A/2 w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Rozumiem, że zgoda może być wycofana wdowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres siedziby Spółki."