kandydatów

Etat Specjalista ds. Planowania

Firma: BAUKRANE Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 6664650, z dnia 2022-03-10

Specjalista ds. Planowania

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

Jeśli jesteś ambitną, lubisz wyzwania oraz chcesz rozwinąć swoje umiejętności i kwalifikacje w obszarze planowania i logistyki zrób kolejny krok w swojej karierze!

Wierzymy, że motywująca praca ma bezpośrednie przełożenie nie tylko na zadowolenie Klienta, ale przede wszystkim na samego pracownika. Zależy nam, aby każdy w naszym zespole wykonywał swoją pracę z pasją, stąd do zakresu Twoich codziennych obowiązków będzie należało:

  • śledzenie i uzupełnianie stanów magazynowych między magazynami, które pozwoli na zapewnienie bieżącej sprzedaży produktów i usług najmu,
  • śledzenie i nadzór nad stanem magazynowym klienta, pozwalający na optymalne zwroty z budów oraz przesunięcia międzymagazynowe,
  • prognozowania stanów magazynowych,
  • tworzenie harmonogramów i planowanie realizacji zamówień;
  • bieżące śledzenie stoku zamówień (sprzedaż / najem) w celu zapewnienia dostępności w wymaganym terminie;
  • zlecanie kompletowania dokumentów magazynowych;
  • zlecanie Sekcji Spedycji organizacji transportu;
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie,
  • opisywanie faktur kosztowych;
  • pozostałe prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania

Cenimy wysoką jakość pracy oraz orientację na realizację celu. Chcemy umacniać naszą pozycję rynkową w branży budowlanej oraz przewidujemy dalszy dynamiczny rozwój firmy. Dlatego też, od kandydata/ki do pracy na tym stanowisku oczekujemy:

  • min. 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjno-handlowej
  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki związane z logistyką,
  • znajomość środowiska MS Windows i MS Office – Excel w stopniu bardzo dobrym,
  • doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność,
  • znajomość programu Microsoft NAV będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość systemów szalunkowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Jesteśmy nastawieni na komunikację, pracę zespołową i wzajemną pomoc i wsparcie w firmie. Możesz od nas oczekiwać:

  • pracę w stabilnej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • przyjazne warunki pracy w otwartym zespole,
  • pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie).

Pozostałe oferty pracy w firmie BAUKRANE Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
Etat Specjalista ds. Marketingu i PR w firmie: BAUKRANE Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa miejsce pracy: Gdańsk 10-03-2022
Etat Kierownik HR i Administracji w firmie: BAUKRANE Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa miejsce pracy: Gdańsk 10-03-2022
Etat Specjalista techniczno-handlowy w firmie: BAUKRANE Budownictwo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa miejsce pracy: Gdańsk 12-08-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-03-2022
Wyświetleń: 134