kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Emu Sp. zo.o. Sp.K miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 6657891, z dnia 2022-03-08

Emu Sp. zo.o. Sp.K

Firma EMU jest jednym z największych w Europie Środkowo-Wschodniej producentów i dostawców kompleksowych rozwiązań z zakresu magazynów energii, baterii, akumulatorów i ogniw do zasilania awaryjnego i pracy cyklicznej. Funkcjonujemy na polskim i środkowo-europejskim rynku od 1991r. Posiadamy w ofercie szeroką gamę wysokiej jakości ogniw, akumulatorów, pakietów bateryjnych i banków energii. Nasza oferta cieszy się uznaniem nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Aktualnie poszukujemy do pracy w Gdańsku osoby na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Nr Ref.: DM08032022

Opis stanowiska

  • Prace magazynowe,
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów zgodnie z dokumentacją,
  • Prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie,
  • Kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowanie wysyłek,
  • Kontrola dokumentacji magazynowej,
  • Dostawa towaru do klientów na terenie Trójmiasta i okolic.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • Uczciwość, sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane: uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • Doskonałą atmosferę w miejscu pracy,
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-03-2022
Wyświetleń: 130