kandydatów

Etat Administrator / Inspektor ds. eksploatacji

Firma: "Nasza Wspólnota" - Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami sp. z o. o. miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 6649146, z dnia 2022-03-07

Firma zarządza nieruchomościami na zlecenie zatrudni na stanowisko:

Administrator / Inspektor ds. eksploatacji

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • bieżąca obsługa wspólnot mieszkaniowych wraz z koordynowaniem współpracy wszystkich kontrahentów;
  • organizacja i udział w zebraniach wspólnot mieszkaniowych;
  • prowadzenie korespondencji i dokumentacji wspólnoty mieszkaniowej;
  • współpraca w rozliczeniu mediów;
  • współpraca z bankami;
  • korespondencja z ubezpieczycielami w zakresie szkód;
  • monitorowanie lokalnego rynku usług i przedstawianie propozycji przełożonemu, co do zmiany kontrahentów, z którymi współpracują wspólnoty mieszkaniowe oraz negocjowanie warunków umów;
  • dbanie o wizerunek firmy;

Wymagania

  • wykształcenia minimum średniego;
  • minimum 6 miesięcznego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość MS Office i LibreOffice;
  • doświadczenie i umiejętność w obsłudze klienta;
  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków;
  • samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów;
  • dyspozycyjność i umiejętność zarządzania czasem;
  • umiejętność pracy z ludźmi i koordynowanie pracy zespołu;
  • prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia brutto;

Oferujemy

  • pracę w dynamiczne rozwijającej się firmie;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów.

Pozostałe oferty pracy w firmie "Nasza Wspólnota" - Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami sp. z o. o.
Etat Administrator / Inspektor ds. eksploatacji w firmie: "Nasza Wspólnota" - Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami sp. z o. o. miejsce pracy: Gdańsk 05-01-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-03-2022
Wyświetleń: 175