kandydatów

Etat Analityk / Analityczka Danych

Firma: Apteki Gemini miejsce pracy: Gdańsk

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Analityk / Analityczka Danych
Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres zadań:
  • Analiza danych, ich wizualizacja oraz rekomendacja aktywności usprawniających działanie Apteki Internetowej
  • Monitorowanie oraz analiza wyników sprzedażowych pod kątem wsparcia analitycznego Pionu Sprzedaży
  • Realizacja raportów cyklicznych oraz ad-hoc
  • Dbałość o ciągłą optymalizację oraz automatyzację procesów raportowych i analitycznych
  • Ścisła współpraca z działem E-commerce
Twoje doświadczenia i umiejętności:
  • Umiejętność analizy bardzo dużej ilości danych oraz wyciągania wnisków
  • Doskonała znajomość programu MS Excel oraz VB
  • Bardzo dobra znajomość SQL
  • Dobra znajomość Python oraz R
  • Dobra znajomość Data Bricks/Spark
  • Znajomość DAX (DAX Studio, Power Pivot), M (Power Query)
  • Mile widziana znajomość Power BI

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów
  • Benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie, atrakcyjny
  • Program poleceń pracowniczych
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Obecność trenera wewnętrznego
  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych lub soczewek kontaktowych,
  • Komfortowe biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji
  • Elastyczne podejście do pracy hybrydowej lub zdalnej
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.