kandydatów

Etat Radca Prawny / Radczyni Prawna

Firma: Apteki Gemini miejsce pracy: Gdańsk

Radca Prawny / Radczyni Prawna
Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje zadania:
  • sporządzanie pism w postępowaniach administracyjnych, sądowych, w tym w szczególności sądowo-administracyjnych, egzekucyjnych; zastępstwo prawne w ww. postępowaniach i doradztwo z nimi związane;
  • współpraca z działem regulacji w toku prowadzonych postępowań i kontroli, w tym w szczególności udział i reprezentacja w czynnościach przed organami inspekcji farmaceutycznej, sanitarnej, izbami aptekarskimi i NFZ;
  • przygotowywanie rekomendacji, opinii prawnych, umów, pism i innej korespondencji prawnej;
  • przygotowywanie i opiniowanie aktów wewnętrznych, regulaminów, polityk;
  • identyfikacja ryzyk prawnych oraz monitorowanie zmian w przepisach prawa, w szczególności w zakresie regulacyjnych aspektów działalności aptek oraz procedury administracyjnej i sądowo- administracyjnej;
  • bieżące doradztwo prawne i wsparcie w innych obowiązkach działu prawnego.
Twoje doświadczenie i umiejętności:
  • minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej przedsiębiorców lub organów administracji publicznej zdobyte po otrzymaniu tytułu zawodowego radcy prawnego - jako prawnik wewnętrzny (in-house lawyer) lub w ramach renomowanej kancelarii prawnej;
  • doświadczenie zawodowe obejmujące w szczególności opiniowanie i konstruowanie pism w toku postępowań administracyjnych oraz postepowania przed sądami administracyjnymi;
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z prawem administracyjnym, procedurą postępowania przed sądami administracyjnymi oraz prawem cywilnym i prawem gospodarczym, w tym prawem konkurencji;
  • doświadczenie związane z zagadnieniami regulowanymi prawem farmaceutycznym w zakresie funkcjonowania aptek lub związanymi z organizowaniem sieci franczyzowej byłoby dodatkowym atutem;
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne,
  • wykonywanie powierzonych zadań z zaangażowaniem, terminowo i rzetelnie,
  • proaktywne i probiznesowe podejście do rozwiązywania problemów prawnych,
  • umiejętność pracy w zespole w dynamicznym środowisku.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie, atrakcyjny program poleceń pracowniczych,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji.
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.