kandydatów

Etat Mistrz Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

Firma: City Motors Gdańsk miejsce pracy: Gdańsk

CityMotors to autoryzowany salon i serwis samochodów marki Volkswagen oraz serwis samochodów marki SKODA.Firma wchodzi w skład dużej grupy dealerskiej Emil Frey Polska, która zarządza w Polsce kilkunastoma autoryzowanymi punktami dealerskimi pod markami: Bawaria Motors, MB Motors, Lion Motors, CityMotors, Bohemia Motors oraz centrum naprawcze PGArt Motors.

Mistrz Serwisu Blacharsko-Lakierniczego
Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje obowiązki
  • Zapewnienie szybkiej i zgodnej z wymaganiami klienta obsługi i naprawy samochodu;
  • Naprawa gwarancyjna i pogwarancyjna pojazdów marek VW i Skoda;
  • Nadzór nad diagnozowaniem usterek i ich naprawą;
  • Nadzór nad pracownikami warsztatu: efektywność, jakość, porządek, przekazanie pracy między zmianami, przeprowadzanie technicznych szkoleń wewnętrznych.
Nasze oczekiwania
  • Doświadczenie zawodowe w pracy w serwisie ASO oraz w organizacji pracy i nadzorowaniu mechaników samochodowych;
  • Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej, technologii napraw oraz budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych;
  • Umiejętność koordynacji pracy innych;
  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz wysoka kultura jazdy.
To oferujemy
  • Umowę o pracę i 8 godzinny dzień pracy;
  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym serwisie;
  • Możliwość zdobycia certyfikatu autoryzowanego mechanika;
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w gronie ekspertów i pasjonatów;
  • Zniżki na opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie karty sportowej.