kandydatów

Etat Analityk - Specjalista ds. Wynagrodzeń i Benefitów

Firma: Gemini Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Apteki Gemini to wyjątkowe miejsce zarówno dla pacjenta, jak i dla pracownika. To zgrany zespół złożony z profesjonalistów i pasjonatów. W naszej aptece możesz mieć pewność pracy z szerokim asortymentem i najnowszymi produktami. Dzięki temu dbamy jednocześnie o komfort opieki nad pacjentem, jak i Twój rozwój.

Analityk - Specjalista ds. Wynagrodzeń i Benefitów
Miejsce pracy: Gdańsk
Opis stanowiska:
  • Tworzenie analiz i raportów z obszaru HR oraz rekomendowanie rozwiązań,
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników HR,
  • Udział w procesie budowania ogólnofirmowej polityki wynagradzania,
  • Przygotowywanie analiz z obszaru polityki wynagradzania oraz kontroli kosztów personalnych w oparciu o dane wewnętrzne oraz dane rynkowe, rekomendowanie i wdrażanie rozwiązań w odpowiedzi na zdiagnozowane wyzwania,
  • Doradzanie zarządowi, menadżerom wyższego szczebla oraz HRBP w zakresie polityki wynagradzania,
  • Udział w procesie budżetowania w obszarze wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych,
  • Udział w projektach i inicjatywach firmowych i reprezentowanie w nich obszaru C&B,
  • Tworzenie, wdrażanie i rozwijanie systemów premiowych, motywacyjnych i świadczeń dodatkowych,
  • Aktywne monitorowanie trendów i praktyk rynkowych oraz kluczowych wskaźników z obszaru C&B,
  • Przygotowanie i wdrażanie regulaminów i procedur,
  • Wartościowanie stanowisk pracy oraz prowadzenie bazy wycen,
  • Ścisła współpraca z innymi działami, w szczególności działem kadr i kontrolingu.

Czego oczekujemy?
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze C&B,
  • Wysokie zdolności analityczne (umiejętność pracy z dużą ilością danych), umiejętność precyzyjnego formułowania wniosków i rekomendacji w oparciu o przeprowadzone analizy oraz ich prezentacja, również w formie graficznej,
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość metod i narzędzi analityczno-statystycznych oraz pakietu MS Office, w szczególności Excel i PowerPoint,
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z kształtowaniem polityki wynagradzania oraz benefitów pracowniczych,
  • Znajomość przepisów prawa pracy oraz związanych z kalkulowaniem wynagrodzenia będzie dodatkowym atutem.
Co możemy Ci zaoferować?
  • Stabilne zatrudnię w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju,
  • Pracę zespołową w miłej atmosferze,
  • Korzystną lokalizację - blisko Centrum Gdańska,
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie i kartę sportową,
  • Program poleceń pracowniczych.
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.