kandydatów

Etat Frontend Developer

Firma: Sunreef Venture S. A. miejsce pracy: Gdańsk

W Sunreef Venture S.A. projektujemy i konstruujemy światowej klasy katamarany żaglowe, motorowe oraz luksusowe jachty.

Ciągły i bardzo dynamiczny rozwój naszych produktów i procesów technologicznych sprawia, że firma osiąga coraz lepsze wyniki sprzedaży, tworząc z każdym rokiem większą ilość miejsc pracy na wszystkich szczeblach stanowisk.

Obecnie w naszym zespole potrzebne są kolejne doświadczone osoby na stanowisko:

Frontend Developer
Miejsce pracy: Gdańsk

Co możemy Tobie zaoferować:
  • Tworzenie wyjątkowych, luksusowych produktów
  • Nasz zespół to grupa utalentowanych profesjonalistów
  • Umowa o pracę lub umowa B2B
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Nagroda za polecenie kompetentnych osób do pracy
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Prywatna opieka medyczna za symboliczną złotówkę
  • Multisport (dofinansowanie 80%)
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Dodatek relokacyjny
Zadania
  • współpraca z marketingiem przy rozwoju naszej strony www.sunreef-yachts.com/
  • tworzenie i rozwijanie aplikacji webowych
  • współpraca z zespołem programistów przy tworzeniu systemów na potrzeby firmy
  • projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności
  • dbałość o zachowanie jakości i sprawnego interfejsu od strony UI/UX
Oferujemy
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu innowacyjnych projektów
  • rozwój zawodowy poprzez pracę nad ciekawymi i zaawansowanymi projektami IT
  • świetną, nieformalną atmosferę pracy
  • benefity w postaci karty Multisport, ubezpieczenia LuxMed
  • darmowe szkolenia z wykorzystaniem platformy learnignowej
  • umowę o pracę lub B2B
Idealnie, gdy posiadasz
  • doświadczenie minimum 2 lata na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, SASS
  • bardzo dobra znajomość języka JavaScript (ECMAScript 6+)
  • doświadczenie w projektowaniu responsywnych stron (RWD, AWD)
  • umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i samodzielność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytać dokumentację
Mile widziane
  • umiejętność pracy z API
  • znajomość OOP
  • znajomość języka TypeScript
  • znajomość frameworków Vue.js/React.js
  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji SVN/GIT
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.