kandydatów

Etat Manager ds. kluczowych klientów

Firma: Goren sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Firma Goren Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie będąca członkiem grupy kapitałowej North18, od ponad 8 lat zajmuje się realizacja projektów budowlanych na terenie całej Europy. Zatrudnia ponad 300 pracowników oraz współpracuje z 200 podwykonawcami. Głównym zakresem działalności firmy jest budownictwo przemysłowe. Goren Sp. z o. o. realizował takie projekty jak budowa hal dla Facebook w Odense (Dania), hal dla Google w Eemshaven (Holandia), szpital w Lubeck (Niemcy) i wiele innych.

Manager ds. kluczowych klientów
Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bezpośrednią obsługę kluczowych klientów na rynku europejskim. Głównie Niemcy oraz Belgia.Do jej obowiązków należało będzie inicjowanie projektów wspierających sprzedaż, budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z klientami, aktywne poszukiwanie nowych klientów i poszukiwanie nowych rozwiązań zwiększających sprzedaż.

Nasze wymagania:
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,
  • znajomość języka niemieckiego będzie atutem,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych przynajmniej jeden raz w miesiącu,
  • masz wysoki poziom zdolności interpersonalnych i negocjacyjnych,
  • angażujesz się w powierzone obowiązki i potrafisz świetnie organizować własną pracę.
Oferujemy:
  • od 5000 do 7000 PLN netto,
  • stabilne zatrudnienie,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy,
  • pracę w miłej atmosferze, młodego, dynamicznego zespołu.