kandydatów

Etat Kupiec Strategiczny

Firma: Grupa Przemysłowa Baltic Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Kim jesteśmy?

Baltic Operator i Energomontaż Północ Gdynia wchodzą w skład Grupy Przemysłowej Baltic.

Jesteśmy holdingiem, który opiera się na wiedzy i doświadczeniu Stoczni Gdańskiej (tak, tej historycznej), GSG Towers, Baltic Operator i Energomontaż Północ Gdynia.

Jako grupa zatrudniamy łącznie ponad 1500 wykwalifikowanych pracowników, zarówno technicznych, produkcyjnych jak i administracyjnych.

Baltic Operator Sp. z o.o. w swoich zasobach posiada największą halę produkcyjną w Polsce! Produkujemy 200 wież wiatrowych rocznie, kadłuby statków, a co więcej, dążymy też do tego, by móc z powrotem budować w pełni wyposażone statki!

Kupiec Strategiczny
Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres obowiązków:
  • zarządzanie zakupami w ramach danej kategorii zakupowej,
  • poszukiwanie, rekomendowanie i wdrażanie zmian optymalizacyjnych w procesie zakupowym,
  • analiza i zatwierdzanie zapotrzebowani /zamówień w ramach kategorii zakupowych,
  • analiza rynku oraz wyszukiwanie potencjalnych dostawców,
  • zarządzanie relacjami z dostawcami, koordynacja procesu kwalifikacji i oceny dostawcy,
  • wysyłanie zapytań ofertowych, porównywanie ofert dostawców oraz nadzór nad procesem wyboru dostawcy,
  • negocjowanie cen oraz warunków handlowych z dostawcami,
  • praca z umowami w zakresie negocjacji parametrów umowy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (ekonomia, inżynieria produkcji, materiałoznawstwo, logistyka),
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży produkcyjnej, preferencyjnie: konstrukcji stalowych, stoczniowej, metalowej,
  • znajomości technik zakupowych oraz negocjacyjnych,
  • mile widziane doświadczenie w audytowaniu dostawców,
  • znajomość procesu ofertowania, zawierania i egzekwowania kontraktów,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie min na poziomie B2,
  • dobra znajomość narzędzi MS Office,
  • znajomość systemów ERP,
  • samodzielności i zaangażowania w wykonywane obowiązki,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • dowolną formę zatrudnienia – umowa o pracę/działalność gospodarcza,
  • możliwość udziału w ciekawych, rozwojowych i prestiżowych projektach krajowych, jak i zagranicznych,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiety szkoleń,
  • możliwość rozwoju zawodowego.