kandydatów

Etat Doradca klienta biznesowego w branży TSL

Firma: Agencja Celna Peko miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 6374406, z dnia 2022-01-17

Doradca klienta biznesowego w branży TSL

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • przygotowywanie i prezentacja ofert,
  • pozyskiwanie zleceń od nowych klientów,
  • negocjowanie warunków współpracy z klientami,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i agentami,
  • nadzorowanie procesu realizacji sprzedaży oraz należności klienta,
  • stałe monitorowanie rynku TSL,
  • uczestniczenie w wydarzeniach branży TSL ( targi, przetargi, konferencje),
  • realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania

Dołącz do nas, jeśli:

  • masz min. roczne doświadczenie w sprzedaży w branży TSL lub pokrewnej (import/ export),
  • wykazujesz inicjatywę w działaniu i łatwo się komunikujesz,
  • jesteś samodzielny oraz zorientowany na realizację celu,
  • budujesz długotrwałe relacji biznesowe,
  • znasz pakiet MS Office,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy

  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do doświadczenia) wraz z systemem premiowym,
  • dodatkowy dzień wolny od pracy (24.12), opiekę medyczną, kartę Multisport, owocowe dni, pakiet szkoleń,
  • work – life balance,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • przyjazne i partnerskie środowisko pracy,
  • możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach procedur działania firmy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-01-2022
Wyświetleń: 163