kandydatów

Etat Elektryk

Firma: Gdańskie Młyny Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 6344187, z dnia 2022-01-12

Gdańskie Młyny są znanym i cenionym producentem przetworów zbożowych.

Cały zespół z pełną pasją i zaangażowaniem kontynuuje ponad 60-letnią tradycję, śledząc nowe trendy i wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy do naszego zespołu kandydata na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

Lokalizacja: ul. na Ostrowiu 1, Gdańsk

Do zadań należeć będzie m.in.:

  • Analizowanie i usuwanie awarii urządzeń technologicznych;
  • Nadzór nad parkiem technologicznym;
  • Realizacja planowanych i organizowanie napraw, remontów i inwestycji oraz ich rozliczanie;
  • Realizacja prac projektowych w zakresie elektryczno-pneumatycznym;
  • Współpraca z pracownikami działu technicznego w zakresie prac remontowo/projektowych;
  • Stosowanie się do wymagań związanych z prowadzeniem prac w obszarze produkcji spożywczej.

Lokalizacja: ul. Chodackiego 36, Gdańsk

  • Nadzór nad eksploatacją w zakresie zasilania, sterowania maszyn i urządzeń technologicznych elewatorów oraz sieci elektrycznej z jej wyposażeniem;
  • Realizacja planowanych i organizowanie napraw, remontów i inwestycji oraz ich rozliczanie w zakresie urządzeń elektrycznych i sieci elektrycznej z jej wyposażeniem;
  • Wykonywanie w zakresie elektryki prac konserwacyjnych, remontowych, montażowych, usuwanie awarii (incydentów);
  • Kładzenie kabli, instalacja oświetlenia, ogrzewania;
  • Uczestnictwo w przeglądzie stanu infrastruktury technicznej i wyposażenia kontrolno pomiarowego;
  • Prowadzenie zakupów materiałów technicznych, części zamiennych do wykonywania napraw i remontów sieci elektrycznej, urządzeń elektrycznych zaakceptowanych do zakupu przez Kierownika Elewatora;
  • Prowadzenie i przechowywanie dokumentacji technicznej w zakresie urządzeń elektrycznych i sieci elektrycznej w tym jej wyposażenia;
  • Demontowanie i instalowanie urządzeń elektrycznych;
  • Dokonywanie wymian bezpieczników, styczników, termików, przewodów elektrycznych i innych elementów infrastruktury elektrycznej;
  • Podczas rozładunku statków uruchamia urządzenia rozładowcze, zapewnia sprawne działanie urządzenia poprzez wielokrotne jego przedmuchiwanie, w operuje rurą załadowczą.

Wymagania

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Wiedza praktyczna z obsługi urządzeń kontrolno-pomiarowych do pomiarów elektrycznych;
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera (min. Excel, poczta);
  • Szkolenie SEP E G1 (2 do 1 kV, 5,9,10);
  • Zaangażowanie i sprawy techniczne zakładu;
  • Dyspozycyjność;
  • Akceptacja pracy zmianowej.

U Kandydata mile widziane jest:

  • Znajomość programów do rysunku technicznego;
  • Szkolenia SEP w zakresie szerszym niż wymagane;
  • Wiedza z zakresu młynarstwa i obróbki zboża.

Oferujemy

  • Sprawne wdrożenie w pracę w zespole technicznym;
  • Możliwość poznania urządzeń młynarskich i automatów pakujących i paletyzujących,
  • Możliwość nauki obsługi wózków widłowych, wciągników elektrycznych, spawarek i maszyn ślusarskich;
  • Szkolenia pogłębiające wiedzę techniczną zarówno wewnętrzne jaki i wyjazdowe;
  • Atrakcyjne wynagrodzenia z system premiowym;
  • Dofinansowanie z ZFŚS (wczasy pod gruszą, dofinansowania do przedszkola/żłobka, paczki na święta, świadczenia okolicznościowe);
  • Prywatne ubezpieczenie PZU.