kandydatów

Etat Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Firma: P.H.U. Bentley miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 6337068, z dnia 2022-01-11

Firma PHU Bentley specjalizuje się w budownictwie elektroenergetycznym w obiektach mieszkalnych, przemysłowych, kolejowych, oraz drogowych.

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z zobowiązującymi przepisami i wymogami rachunkowości,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych (roczne, kwartalne),

  • sporządzanie sprawozdań do instytucji zewnętrznych (ZUS, GUS, US, PFRON, INTRASTAT),

  • sporządzanie rejestrów i deklaracji podatkowych (CIT, VAT, VAT-UE, JPK),

  • rozliczanie i księgowanie delegacji, wydatków służbowych,

  • księgowanie dokumentów sprzedażowych i kosztowych,

  • rozliczanie zobowiązań firmy,

  • uzgadnianie sald na kontach księgowych,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych,

  • odpowiedzialność za politykę rachunkowości i plan kont,

  • kontrola dokumentów księgowych i kadrowych,

  • prowadzenie administracji kadrowo-płacowej (akta osobowe pracowników, umowy, ewidencja, listy płac, ZUS, PIT4, PFRON, PPK)

  • Praca w systemie Comarch ERP Optima

Wymagania

  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • wykształcenie min. średnie kierunkowe,
  • znajomość pakietu MS Office, programu Płatnik,
  • bardzo dobra znajomość przepisów w zakresie rachunkowości, przepisów podatkowych i Kodeksu Pracy,
  • znajomość obsługi programu księgowego Comarch Optima,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • radzenie sobie w sytuacjach stresowych
  • samodzielność w wykonywaniu zadań i umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • terminowość, sumienność i odpowiedzialność.

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • stabilne zatrudnienie,
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy,
  • samochód służbowy
  • drukarka, skaner, laptop- pełne wyposażenie do ewentualnej pracy zdalnej (w razie takiej konieczności)