kandydatów

Etat Elektronik

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Elektronik
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/10270
OBOWIĄZKI:
Programowanie, uruchamianie i strojenie urządzeń elektronicznych (wzmacniaczy wielozakresowych, szerokopasmowych, optycznych), testowanie i naprawianie urządzeń elektronicznych. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 6-14, 14-22, 22-6.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie elektroniczne, specjalność RTV mile widziana. Ogólna znajomość działania podstawowych urządzeń stosowanych w instalacjach domowych DVBT/SAT i w TV kablowej (multiswitche, wzmacniacze, modulatory, węzły optyczne, rozgałęźniki, gniazda abonenckie RTV itp.), umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych, umiejętność lutowania ręcznego podzespołów/elementów elektronicznych SMD i THT, umiejętność uruchamiania i testowania urządzeń elektronicznych zgodnie z dokumentacją technologiczną i techniczną, znajomość obsługi urządzeń pomiarowych (analizatory widma/wektorowe, generatory w.cz., mierniki sygnałów DVBT i DVBS itp.).

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy