kandydatów

Etat Specjalista ds. Trade Marketingu

Firma: Gemini Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Chcesz rozwijać swoje umiejętności marketingowe jako samodzielny specjalista? Zapraszamy w szeregi doświadczonego zespołu, który aktywnie wspiera rozwój sieci Aptek Gemini oraz największej Apteki Internetowej w Polsce.

Specjalista ds. Trade Marketingu
Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres zadań:
  • aktywna sprzedaż narzędzi marketingowych stałemu portfelowi kontrahentów,
  • planowanie budżetów marketingowych kontrahentów,
  • współpraca z dostawcami, budowanie relacji oraz ustalanie długofalowych działań,
  • współpraca z zespołem Apteki Internetowej w zakresie zsynchronizowania działań marketingowych,
  • dbanie o aktualność i atrakcyjność oferty marketingowej.
Oczekujemy:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, sprzedaż powierzchni reklamowych
  • wykształcenia wyższego,
  • doświadczenia w sprzedaży B2B (w marketingu/ trade marketingu),
  • wysokich umiejętności negocjacyjnych,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych (w tym asertywności),
  • otwartości na wyzwania i umiejętności elastycznego reagowania na zmiany,
  • analitycznego myślenia.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w zespole przy jednoczesnej samodzielnej realizacji zadań,,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji.
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.