Etat Od podinspektora do głównego specjalisty w regionalnym ośrodku polityki społecznej

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Od podinspektora do głównego specjalisty w regionalnym ośrodku polityki społecznej
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/10145
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie koncepcji badań i analiz w obszarze pomocy i integracji społecznej niezbędnych do realizacji zadań z zakresu pomocy i integracji społecznej oraz ekonomii społecznej przez SWP finansowanych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza na lata 2021-2027 w szczególności w zakresie: deinstytucjonalizacji usług społecznych, bieżący monitoring sytuacji społeczno-gospodarczej w szczególności w zakresie problemów społecznych w celu prawidłowego planowania i realizacji wsparcia w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza na lata 2021-2027 w zakresie włączenia społecznego w szczególności opracowywanie oceny zasobów pomocy społecznej, ewaluacja wsparcia udzielonego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, w obszarze rozwoju usług społecznych, aktywizacji społeczno-zawodowej oraz ekonomii społecznej, prowadzenie procedur zlecania badań i analiz w obszarze pomocy i integracji społecznej niezbędnych do realizacji zadań z zakresu pomocy i integracji społecznej oraz ekonomii społecznej przez SWP finansowanych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza na lata 2021-2027 w tym w szczególności: przygotowywanie dokumentacji w zakresie postępowań w trybie PZP, przygotowywanie wzorów umów z wykonawcami, nadzór nad prawidłowym wykonanie zleconych usług, przygotowywanie oraz nadzór nad realizacją dokumentów strategicznych niezbędnych do realizacji zadań z zakresu pomocy i integracji społecznej oraz ekonomii społecznej przez SWP, które finansowane będą w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza na lata 2021-2027 w szczególności: Regionalnego Programu Strategicznego w zakresie bezpieczeństwa zdrowotnego i wrażliwości społecznej, regionalnego planu deinstytucjonalizacji usług społecznych, wojewódzkiego programu rozwoju ekonomii społecznej. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:45-15:45.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe z dziedziny nauk społecznych lub humanistycznych, doświadczenie zawodowe: min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w sektorze finansów publicznych, prawo jazdy kat. B, podstawowa znajomość języka angielskiego, znajomość podstawowych regulacji prawnych w zakresie funkcjonowania systemu pomocy społecznej w szczególności: ustawa o pomocy społecznej, ustawa o pożytku publicznym i wolontariacie, ustaw o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej, znajomość kluczowych dokumentów strategicznych mających wpływ na regionalną politykę społeczną w szczególności: Strategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2030, Regionalny Program Strategiczny w zakresie bezpieczeństwa zdrowotnego i wrażliwości społecznej, znajomość zasad zlecania zamówień w trybie PZP na realizację badań społecznych, znajomość zasad funkcjonowania samorządu województwa oraz innych jednostek samorządu terytorialnych, wiedza w zakresie planowania i realizacji badań i analiz społecznych, wiedza w zakresie problemów społecznych oraz funkcjonowania systemu pomocy i integracji społecznej w tym sektora społecznego (organizacje pozarządowe, podmioty ekonomii społecznej), wiedza w zakresie zadań samorządu województwa w obszarze pomocy i integracji społecznej, dobra znajomość obsługi komputera MS Office (Word, Excel, Power Point) oraz urządzeń biurowych, brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, obywatelstwo polskie, nieposzlakowana opinia, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy