kandydatów

Etat Sanitariusz

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Sanitariusz
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/10052
OBOWIĄZKI:
Główne obowiązki: przenoszenie materiałów i środków medycznych między oddziałami szpitala, pomoc przy pacjencie, transport pacjenta.Dni i godziny pracy: 1. od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00 - 13.00 lub 2. od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 15.00 lub 3. od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00 - 17.00 - dwa dni pracujące następnie dwa dni wolne lub4. od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00 - 19.00, 19.00 - 7.00 - dzień, noc następnie dwa dni wolneKonieczne posiadanie Certyfikatu Szczepień Covid19.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy