kandydatów

Etat Kelner

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Kelner
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/9844
OBOWIĄZKI:
wydawanie i obsługa śniadań w formie bufetu i/lub serwowanej. Wydawanie i obsługa lunchy dla grup. Wydawanie i obsługa przerw kawowych dla grup. Zmywanie naczyń. Dbanie o porządek w restauracji. Przestrzeganie standardów jakościowych obsługi Gości. Pomoc Gościom w wyborze potraw / napojów. Dbanie o satysfakcję Gości..Współpraca z innymi działami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: dyspozycyjność, praca w zespole
Uprawnienia: zasady dobrej praktyki higienicznej zasady dobrej praktyki produkcyjnej wstęp do HACCP
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność, dokładność, zaangażowanie

Wymagania inne:

znajomośc zasad obsługi kelnerskiej zgodnej z savoi vivre, obsługa cisnieniowego ekspresu do kawy; uczciwość, wysoka kultura osobista, dobra prezencja

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 23 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy