kandydatów

Etat Monter konstrukcji stalowych

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni miejsce pracy: Gdynia

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/21/2447
OBOWIĄZKI:

Przygotowywanie do montażu elementów stalowych i ich zespołów, w postaci słupów, belek, do zamontowania w konstrukcjach morskich. Ustalanie zakresu prac montażowych konstrukcji stalowej, przygotowywanie narzędzi, sprzętu do wykonania konstrukcji stalowej, wykonywanie montażu konstrukcji stalowej, kontrolowanie jakości wykonanego montażu, zabezpieczanie konstrukcji stalowej przed utratą stateczności, wykonywanie obmiaru i odbioru konstrukcji stalowej, demontowanie konstrukcji stalowej, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska i ergonomii.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : przygotowuje do montażu elementy stalowe lub ich zespoły, w postaci słupów, belek, do zamontowania w konstrukcjach morskich. [Umiejętność 1] : ustalanie zakresu prac montażowych konstrukcji stalowej, wykonywanie montażu konstrukcji stalowej, kontrolowanie jakości wykonanego montażu, [Inne] : Doświadczenie pracy na terenie stoczni przy montażu konstrukcji stalowych.

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 1 576 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni