kandydatów

Etat Scrum Master

Firma: Apteki Gemini miejsce pracy: Gdańsk

Jako Scrum Master będziesz odpowiedzialny/-na za rozwój i wsparcie Zespołów Scrumowych. Razem będziecie rozwijać krytyczne funkcjonalności dla największej Apteki Internetowej w Polsce. Czekają na Ciebie innowacyjne projekty związane z wdrażaniem i udoskonalaniem najnowszych systemów e-commerce, BI, ERP, WMS, CRM oraz Contact Center.

Scrum Master
Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje obowiązki:
  • wspieranie organizacji w zrozumieniu Scruma oraz rozwijaniu produktów,
  • rozwijanie Zespołu Scrumowego w zakresie stosowania zwinnych praktyk oraz wspieranie samoorganizacji zespołu,
  • inicjowanie działań zwiększających produktywność Zespołu Scrumowego,
  • współpracowanie z Product Ownerem i wspieranie go w jego roli,
  • identyfikowanie przeszkód ograniczających postęp prac Zespołu,
  • prowadzenie spotkań scrumowych.
Twoje umiejętności i doświadczenie:
  • 2 lata doświadczenia w roli Scrum Mastera w obszarze IT,
  • praktyczna znajomość metodyk Agile,
  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • bardzo dobra umiejętność analitycznego myślenia oraz organizacji pracy,
  • zorientowanie na cel oraz duże poczucie odpowiedzialności,
  • znajomość języka angielskiego (komunikatywna),
  • certyfikat PSM będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • pracę, która daje możliwość realnego wpływu na rozwój Apteki Internetowej i Aptek Stacjonarnych,
  • styczność z najnowszymi technologiami i procesami rozwoju systemów,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • dogodną lokalizację pracy: Park Naukowo-Technologiczny (Gdańsk Morena),
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • benefity pozapłacowe: kartę sportową, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, program poleceń pracowniczych.