Etat Od specjalisty ds. rozwoju zawodowego - stażysty do specjalisty ds. rozwoju zawodowego

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Od specjalisty ds. rozwoju zawodowego - stażysty do specjalisty ds. rozwoju zawodowego
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/9224
OBOWIĄZKI:
Przygotowania procesu rekrutacji, selekcji, derekrutacji oraz przygotowywanie regulacji w tym zakresie.Wdrażanie pracowników do pracy w Urzędzie, w tym organizacja służby przygotowawczej.Badanie oraz realizacja potrzeb szkoleniowych pracowników Urzędu oraz pracowników PUP.Organizacja procesu ocen pracowniczych.Sporządzanie wszelkiego rodzaju dokumentów, m.in. raportów, sprawozdań.Udział w procesie doboru działań realizowanych w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.Budowanie pozytywnego wizerunku Urzędu na rynku pracy. Organizacja spotkań z pracownikami. Promowanie kultury organizacyjnej i komunikacji w Urzędzie. Realizowanie czynności związanych z przygotowaniem postępowania o udzielenie zamówienia oraz wykonaniem umowy w sprawie zamówienia publicznego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: znajomość pakietu MICROSOFT OFFICE

Wymagania inne:

myślenie strategiczne, zdolności analityczne, dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole. Umiejętność dawania i otrzymywania informacji zwrotnej, rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne. Preferowane wykształcenie kierunkowe: psychologia, socjologia, studia podyplomowe lub szkolenia w obszarze ZZL. Doświadczenie zawodowe w obszarze miękkiego HR minimum 2 lata. Podstawowa wiedza z zakresu działalności samorządu oraz WUP. Nastawienie na własny rozwój, sumienność, sprawność, bezstronność.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

3 200 - 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy