kandydatów

Etat Instruktor tańca / Animator

Firma: Akademia Tańca i Animacji Just Dance miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 5940981, z dnia 2021-11-03

Akademia Tańca i Animacji Just Dance

“Bo kiedy tańczę, czuję jakby mnie nie było…” odpowiadał Billy Elliot,  na pytanie: dlaczego tańczy? To właśnie jedna z czarodziejskich mocy tańca: umiejętność “oderwania się” od rzeczywistości, zapomnienia o problemach, skoncentrowania na pasji.

Jest dużo powodów, by tańczyć i wiele korzyści, jakie taniec oferuje. Badania dowodzą, że nauka nowych tanecznych figur jest gimnastyką dla mózgu. Wierzymy, że dzięki naszym programom edukacyjno-tanecznym wspieramy rozwój dzieci, wzmacniamy ich poczucie własnej wartości i kształtujemy zdrowszych oraz bardziej pewnych siebie ludzi.

Instruktor tańca / Animator

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

Kochasz taniec? Praca z dziećmi sprawia, że na Twojej twarzy pojawia się uśmiech? Marzysz o pracy, w której będziesz mógł się spełniać?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, to koniecznie musisz dołączyć do naszego zespołu! Poszukujemy instruktorów zajęć taneczno -edukacyjnych, animatorów dla dzieci.

Praca polega na prowadzeniu zajęć i animacji według naszych autorskich programów w placówkach oświatowych na terenie województwa pomorskiego.

Wymagania

Kogo szukamy:

  • Osób, które posiadają doświadczenie taneczne jako instruktor/animator lub uczestników kursów tanecznych.
  • Jeśli posiadasz wykształcenie o kierunku pedagogicznym będzie to dużym atutem.
  • Prawo jazdy kat. B też będzie mile widziane.
  • Przede wszystkim osób, które wyłożą serce przed naszymi podopiecznymi.

Oferujemy

  • Pracę, która da Ci ogromną satysfakcję - radość i wdzięczność dzieci każdego dnia.
  • Szkolenia wprowadzające dla nowych instruktorów, oraz regularne szkolenia, a także wszelką pomoc w organizacji zajęć.
  • Pracę, która każdego dnia wniesie do Twojego życia coś nowego, nie jest to typowa praca "od 8 do 16".
  • Świetny team, który będzie Cię wspierał na każdym kroku Twojej ścieżki instruktora.
  • Nie zwlekaj, wyślij do nas swoje CV.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 03-11-2021
Wyświetleń: 212