kandydatów

Etat Pracownik administracji magazynowej

Firma: Uni-logistics Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 5912070, z dnia 2021-10-29

Rośniemy w siłę i rozbudowujemy nasz zespół specjalistów w całej Polsce.

Bądź częścią dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Pracownik administracji magazynowej

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Nr Ref.: CL/G/2021

Opis stanowiska

  • Przygotowanie odpowiednich dokumentów magazynowych
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Doskonalenie obsługi klientów poprzez wprowadzanie nowych rozwiązań logistycznych
  • Bezpośredni kontakt z klientem
  • Przestrzeganie procedur obowiązujących na magazynie, ze szczególnym uwzględnieniem procedur dotyczących bezpieczeństwa

Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w tym znajomość procesów i dokumentacji magazynowej
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office w tym Excel
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Mile widziane Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • Dokładności i bardzo dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dodatkowy dzień wolny w dniu urodzin, premie świąteczne
  • Pracę w przyjaznej i miłej atmosferze w zespole doświadczonych specjalistów
  • Wszechstronny rozwój poprzez udział w projektach, szkoleniach i wymianę doświadczeń